Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Borský Mikuláš

Výsledky volieb do samosprávy obce Borský Mikuláš 2014

SPRÁVA Miestnej volebnej komisie z výsledku volieb do orgánov samosprávy obce Borský Mikuláš

SPRÁVA
Miestnej volebnej komisie z výsledku volieb
do orgánov samosprávy obce Borský Mikuláš


Dňa 15. novembra 2014 sa uskutočnili voľby do orgánov samosprávy obcí.

 


Celkovo bolo v našej obci zapísaných 3210 voličov.
Z toho počtu k volebným urnám pristúpilo 1454 voličov, čo prestavuje 45,29 %.
 

 

Výsledky volieb na starostu obce sú nasledovné:

Z celkového počtu voličov, ktorí sa volieb zúčastnili,bolo na starostu obce odovzdaných 1441 platných hlasov.

 


Z uvedeného počtu

 

1.Vladimír Bízek, 60 r., starosta obce, Kresťanskodemokratické hnutie,

Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana,

516 platných hlasov

2.Ján Záhončík, 49 r., živnostník, Slovenská národná strana,

500 platných hlasov

3.Pavel Jankovič, Ing., 53 r., špecialista správy majetku, NOVÁ DEMOKRACIA

296, platných hlasov

4.Ivona Hladíková, Mgr., 44 r., zamestnanec verejnej správy, nezávislá kandidátka,

73 platných hlasov

5.Ľubomír Bajza, 48 r., elektrotechnik špecialista,  nezávislý kandidát,

56 platných hlasov


 

Za starostu obce bol zvolený
Vladimír Bízek


           

 

 

Výsledky volieb na poslancov Obecného zastupiteľstva Borský Mikuláš sú nasledovné:
Pre poslancov Obecného zastupiteľstva bolo odovzdaných 1431 platných hlasovacích lístkov,

z ktorých boli zvolení nasledovní poslanci:

 

Výsledky volieb na poslancov Obecného zastupiteľstva Borský Mikuláš sú nasledovné:
Pre poslancov Obecného zastupiteľstva bolo odovzdaných 1431 platných hlasovacích lístkov,

z ktorých boli zvolení nasledovní poslanci:

 

 

1.Peter Gerhart, RNDr., PhD., 44 r., jadrový chemik, KDH, SDKÚ-DS, 500 platných hlasov

2.Jozef Cvečka, Ing., 50 r., predseda družstva, SMER-SD, 481 platných hlasov

3.Ján Sekáč, Ing., 41 r., podnikateľ, KDH, SDKÚ-DS, 439 platných hlasov

4.Peter Sekáč, Ing., MBA, 39 r., finančný riaditeľ, nezávislý kandidát, 439 platných hlasov

5.Radoslav Wallner, Mgr., 36 r., podnikateľ, nezávislý kandidát, 413 platných hlasov

6.Mária Cintulová, Mgr., 54 r., učiteľka, KDH, SDKÚ-DS, 404 platných hlasov

7.Pavel Jankovič, Ing.,  53 r., špecialista správy majetku, ND, 403 platných hlasov

8.Ján Dobiáš, 52 r., podnikateľ, SMER-SD, 371 platných hlasov

9.Gabriela Cintulová, Bc., 38 r., administratívna pracovníčka, KDH, SDKÚ-DS, 359 platných hlasov

10. Jozef Michalica, 53 r., elektrotechnik, KDH, SDKÚ-DS, 334 platných hlasov

11.Róbert Macek, Bc., 39 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát, 309 platných hlasov

 

Náhradníci- kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov:

 

12. Jozef Marek, 28 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát, 307 platných hlasov

13. Dan Záhončík, 25 r., manažér v automobilovom priemysle, SNS, 294 platných hlasov

14. Eduard Černo, Mgr., 59 r., učiteľ, KDH, SDKÚ-DS, 291 platných hlasov

15. Štefan Cák, Mgr., 40 r.,  štátny zamestnanec, nezávislý kandidát, 290 platných hlasov

16. Ľubica Kanichová, Mgr., 43 r., učiteľka, nezávislá kandidátka, 286 platných hlasov

17. Ján Samek, Ing., 52 r., technik, ND, 281 platných hlasov

18. Peter Bízek, 33 r., profesionálny hasič – záchranár, KDH, SDKÚ-DS, 279 platných hlasov

19. Margita Benková, Mgr., 48 r., ekonómka, KDH, SDKÚ-DS, 277 platných hlasov

20. Stanislav Kudláč, Ing., 34 r., projektový manažér, SNS, 271 platných hlasov

21. Tomáš Vanek, Mgr., 29 r., dispečer, SMER-SD, 260 platných hlasov

22. Jozefína Šedivá, Bc., 53 r., ekonómka, nezávislá kandidátka, 245 platných hlasov

23. Michal Jankovič, Bc., 25 r., finančný kontrolór, ND, 241 platných hlasov

24. Martin Šedivý, 24 r., elektromontér, nezávislý kandidát, 235 platných hlasov

25. Alena Vaňková, 58 r., učiteľka, KDH, SDKÚ-DS, 231 platných hlasov

26. Katarína Michalicová, Mgr., 32 r., stredoškolská učiteľka, KDH, SDKÚ-DS, 225 platných hlasov

27. Petra Peltznerová, Ing., 27 r., pedagogická vychovávateľka, nezávislá kandidátka, 205 platných hlasov

28. Rudolf Hrebačka, Mgr., 33 r., pedagóg, SMER-SD, 201 platných hlasov

29. Júlia Drápalová, Mgr., 25 r., špeciálny pedagóg, nezávislá kandidátka, 200 platných hlasov

30. Jozef Cintula, 26 r., podnikateľ, KDH, SDKÚ-DS, 189 platných hlasov

31. Peter Drinka, 36 r., realitný maklér, SNS, 170 platných hlasov

32. Rastislav Cák, 40 r., hlavný stavbyvedúci, SNS, 161 platných hlasov

33. Lukáš Michálek, 29 r., grafický dizajnér, SNS, 147 platných hlasov

34. Emília Bízková, 44 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka, 146 platných hlasov

35. Ján Bízek, 51 r., vodič z povolania, SNS, 85 platných hlasov

36. Alexander Selecký, 64 r., stolár – tesár, MOST – HÍD, 32 platných hlasov


 

webygroup

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Za obsah zodpovedá
Webmaster


21067206

Úvodná stránka