Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Borský Mikuláš

ZAHLASUJTE ZA PROJEKT "Otvorená učebňa" pre našich žiakov, ktorý bol vybraný pre poskytnutie dotácie z Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.

ZAHLASUJTE ZA PROJEKT Otvorená učebňa pre našich žiakov, ktorý bol vybraný pre poskytnutie dotácie z Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.Vytlačiť
 

ZAHLASUJTE ZA PROJEKT "Otvorená učebňa" pre našich žiakov, ktorý bol vybraný pre poskytnutie dotácie z Participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.

Link na hlasovanie: https://tvorimekraj.hlasobcanov.sk/all-projects#504

Predkladateľ: Občianske združenie Krok do budúcnosti

Lokalita: areál Základnej školy, Záhorácka 919, 908 77 Borský Mikuláš

Otvorená učebňa v areáli školy by plnila funkcie: miesto na učenie počas vyučovacích hodín aj mimo vyučovania v tesnom kontakte s prírodou, miesto na oddych a relaxáciu počas pobytu detí v ŠKD v poobedňajších hodinách a počas záujmových útvarov, miesto na pravidelné organizovanie prednášok včelárov, záhradkárov, poľovníkov, nácvik kultúrnych vystúpení detí, každoročné stretnutie so starými rodičmi. Zámerom projektu je vybudovanie otvorenej učebne v prírode-v areáli školy, ktorá by bola súčasťou novovybudovaného a oploteného detského ihriska. Ide o priestor, ktorý bude slúžiť nielen na oddych, ale aj na zážitkové učenie, pokusy a pozorovanie a hry v tesnom kontakte s prírodou. Zároveň nastane prepojenie teoretickej časti- prednášky s praktickými ukážkami s odborníkmi z rôznych oblastí. Nastane vzájomná kooperácia viacerých generácií, organizácií. Pri praktickej realizácii tohto projektu dôjde k vzájomnej spolupráci dobrovoľníkov, rodičov, starých rodičov a žiakov.

Teraz to najdôležitejšie: Hlasovanie je od 10.mája 2019 do 23.mája 2019. Zaslanie SMS je BEZPLATNÉ. Hlasovať je možné iba raz z jedného telefónneho čísla. Preto, ak máte v rodine viac telefónnych čísiel, hlasujte zo všetkých. Počty hlasov budú po celú dobu hlasovania zverejnené. Hlasovať môže každý obyvateľ Trnavského samosprávneho kraja 15+.

PRAVIDLÁ HLASOVANIA

1. Projekt, ktorý chcete podporiť, označte tlačidlom "Vybrať projekt".
2. Máte možnosť vybrať minimálne 3 projekty (maximálny počet nie je stanovený). Každý projekt dostáva len 1 hlas. Vybrané projekty sa Vám objavujú vpravo hore v boxe "Vybrané projekty". V tejto fáze ešte môžete meniť Váš názor, obsah "košíka" sa dá ľahko obmieňať.
3. Keď máte všetky projekty vybraté, kliknite na "Hlasovať".
4. Otvorí sa Vám formulár s názvom "Hlasovať".
5. Po vyplnení tohto formulára zadajte číslo Vášho mobilného telefónu. Kliknete na "Poslať overovací kód".
6. Následne Vám bude do Vášho mobilného telefónu zaslaný kód formou sms. Ten vpíšete do formulára, ktorý finálne odošlete cez tlačidlo "Poslať". Zaslanie SMS JE BEZPLATNÉ.
Ďakujeme za Vašu účasť na hlasovaní!

 


 
 

webygroup

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Za obsah zodpovedá
Webmaster


21065812

Úvodná stránka