Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Borský Mikuláš

18.7.2008 Svätá omša s pátrom E.Vellom v Kostole sv. Vincentra de Paul v Bratislave-Ružinove

18.7.2008 Svätá omša s pátrom E. Vellom v Kostole sv. Vincentra de Paul v Bratislave-Ružinove


Seminár s pátrom Vellom bol slávnostne ukončený večernou sv. omšou v bratislavskom Ružinove. Z Borského Mikuláša sa vybrala početná karavána s jediným cieľom – osláviť Boha spevom a hrou počas tejto omši. Celá liturgia bola preplnená Duchom Božím a príjemnou atmosférou. Spevokol SILOE z Borského Mikuláša, ktorého členovia patria do MK SO v Borskom Mikuláši, striedali svoj reportoár s opernou speváčkou, ktorú doprevádzal výnimočný organista na orgáne. Sv. omša bola obetovaná za všetkých zranených – duchovne, duševne alebo fyzicky. Počas omše páter niesol Sviatostného Ježiša v monštrancii pomedzi ľudí, aby sa tak mohli bytostne dotýkať Toho, ktorý za nás obetoval svoj život.
Po sv. omši sa predávali knihy z vydavateľstva Per Immaculatam s tematikou od E. Vellu: Ježiš, môj uzdravovateľ (2. vydanie), Zlí duchovia a exorcizmus, Keď Duch Svätý píše môj život, O satanovi (novinka).
Nech Boh žehná i naďalej pátra E. Vellu v službe, do ktorej si ho Kristus povolal. Amen.


 

webygroup

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Za obsah zodpovedá
Webmaster


21067454

Úvodná stránka